Компютерна діагностика Рено (Renault)

Автомобілі марки Рено ми діагностуємо за допомогою приладу Renault Can Clip.Цe найкраще ,що може бути для діагностики Renault.

renault-can-clip

Дилерський діагностичний інтерфейс Renault сan Сlip призначений для діагностики та обслуговування автомобілів Renault з 1990 року, до теперішнього часу. Інтерфейс Renault can clip створений з метою спрощення обслуговування вузлів, керованих електронними комп’ютерами автомобіля, і включає наступні функції:

-автоматичне тестування всіх блоків управління;
-вимір фізичних параметрів (запалювання, датчик O2, CLIP TECHNIC, і т.п.);
-діагностика мережі CAN;
-діагностичні перевірки функцій блоків управління;
-діагностика бензинових / дизельних систем упорскування;
-діагностика подушок безпеки, пристроїв попереднього натягу;
-діагностика міжблочних сполук;
-діагностика систем ABS / ESP;
-діагностика системи кондиціонування;
-діагностика по протоколу OBD;
-перепрограмування, кодування, адаптація блоків управління;
-зчитування вимірюваних величин, вбудований мультиметр

Пристрій здебільшого автоматично опреділяє автомобіль,тип двигуна,КПП і т.д. що зменшує ймовірність помилки діагностики.

Також,Кан Кліп дає змогу діагностувати автомобілі Опель Віваро (Opel Vivaro) Опель Мовано (Opel Movano) Ніссан Прімастар і Кубістар (Nissan Primastar,Nissan Kubistar ).

Ми допоможемо Вам з регенерацією сажевого фільтра,заміною сажевого фільтра,змінемо мову бортового компютера,активуємо бортовий компютер,активуємо круіз-контроль,активуємо денні ходові вогні,перекодуємо форсунки,адаптуємо щеплення і роботизовану коробку передач…

Не обійтись без Кліпа і при переобладнанні автомобіля – відключемо лишній переднятягувач ремня а також ,при заміні коробки передач з роботизованої на механічну,перекодуємо необхідні блоки керування.

renault-can-clip-diagnostic-interface

Найчастіші клієнти це Renault Trafic,Master,Kangoo,Megane,Scenic,Logan,Sandero,Opel Vivaro,Movano,Nissan Primastar,Kubistar

Залишити відповідь